Detektor plagiatorstva

Sme veľmi rýchli

Priemerná doba kontroly dokumentov je 0,75 minút, pokiaľ uvažujeme dokument s 20 stranami a 10% mierou plagiarizmu.

Sme presní

Ak je v rámci dokumentu/textu plagiát, poskytujeme vám 98% záruku, že ho nájdeme. Presnosť nájdenia akýchkoľvek prípadov plagiátorstva v dokumente je 87%. Tieto štatistiky vyplývajú z výsledkov výpočtov uskutočnených v januári 2019

Prísne bezpečnostné normy

Sme si vedomí, že vám záleží na bezpečnosti vašich dokumentov a chcete, aby iné nástroje na kontrolu plagiarizmu nepoužívali vaše dokumenty. Počas tvorby nášho nástroja na kontrolu plagiarizmu sme túto požiadavku zohľadnili ako najdôležitejšiu. Osobné údaje a autorské práva sú prísne regulované zákonmi Európskej únie.

Široká porovnávacia databáza

Náš detektor na kontrolu plagiátorstva pokrýva viac ako 70 vedeckých databáz, napríklad Science.gov, ScienceOpen, SpringerLink, Google Scholar, JSTOR, ScienceDirect atď. Na porovnanie vášho dokumentu je prepravených viac ako 3 000 000 000 zdrojov.

Dobré ceny

Naša zárobková činnosť sa týka predaja softvérových licencií ktoré sa používajú detekciu plagiátorstva. Žiadne reklamy, iba tvrdá práca pri zisťovaní plagiátorstva. To znamená, že ponúkame nižšie ceny, avšak naše služby sú platené. Spolu s najlepšími službami poskytujeme najlepší výkon.

Pre rôznych užívateľov

Ponúkame rôzne typy produktov pre študentov, učiteľov, vysoké školy ale aj pre používateľov mimo akademického prostredia, napr. z oblasti podnikania, spravodajských webových stránok alebo blogov atď. Rozličné potreby? Ponúkame individuálne nastaviteľné používateľské rozhranie s rôznou funkčnosťou.